лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Днями депутат селищної ради Наталія Струк-Маковецька зініціювала хорошу справу: створення для дітей на дитячому майданчику в с. Угриничі нових і цікавих іграшкових об’єктів із шин та дерева.

 

Так, дев’ятого травня спільними зусиллями небайдужі жителі цього села виготовили конструкції, яким надали привабливого вигляду  – пофарбували в різні яскраві кольори. От тільки не встигли угриничівці натішитися новими елементами дитячого майданчика: хтось у неділю пошкодив і знищив «результат» цієї праці небайдужих людей.

«У суботу ввечері ми всі дружно раділи гарній роботі. Сьогодні зранку - результат чиєїсь радості... Навіщо нищити те, що не робив!!! Якби кожен житель села доклав зусилля і кошти, я впевнена, такого не було б. Якщо комусь не подобається те, що діткам є, де провести час, обійдіть це місце, не дивіться на нього, не чіпайте. Це наша праця і кошти! Я гарантую винагороду і анонімність тому, хто скаже, чиїх рук це справа», - написала в понеділок на своїй сторінці Наталія Струк-Маковецька.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування