лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Другого травня у селі Зарудчі горіла господарська споруда. Наступного дня у Ветлах вогонь знищив два стіжки сіна. Причина загорання – дитячі пустощі з вогнем. 

 

Шостого травня у с. Залаззя в урочищі Заульхів’я горіла суха трава на площі 0,8 га. А дванадцятого травня у цьому ж населеному пункті в урочищі Довге горів торф площею 30 соток. Наступного дня червоний півень наробив біди в с. Деревок: через спалювання сухої трави й рослинних залишків горів торф. В усіх цих випадках, як зазначив провідний інспектор Любешівського районного сектору УДСНС України у Волинській області Ігор Парчук, причини загорання наразі встановлюються.

Також він вкотре наголосив, аби всі любешівці дотримувалися правил пожежної безпеки та перестали випалювати залишки сухої рослинності. «Вогонь знищує природу, призводить до масштабних пожеж та наражає на небезпеку людське життя і здоров’я. Також варто пам’ятати, що випалювання сухої рослинності карається законом», - повідомив провідний інспектор.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування