січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні п’ятьох юнаків проводжали на строкову військову службу. Урочисто їх вітали рідні та друзі, вручив військові квитки та побажав хорошої служби військовий комісар Геннадій Борисюк, котрий зазначив, що всі вони спочатку проходитимуть навчання у 184-му навчальному центрі в Старичах Львівської обл. 

 

При цьому наголосив, що троє з них виявили самі бажання піти в армію, про що написали відповідні заяви, адже їм ще не виповнилося двадцяти років. Наприклад, Богдану Дідику із Великого Куреня – лише вісімнадцять. Проте батьки підтримали таке рішення сина, адже тато свого часу теж призивався у 18, служив у ракетних військах. Троє молодших братиків Богдана, за його словами, мріють чимшвидше підрости, щоб служити в армії. Добровільно пішли також Владислав Герасімик із Ветел та Сергій Ковальчук із Березич. Із цього ж села був новобранець Вадим Романюк. Разом із ними призивався Богдан Гриневич, уродженець с. Любешівська Воля. Варто зазначити, про нього раніше нерідко писало наше видання як переможця різноманітних музичних конкурсів, у тому числі міжнародних. Адже навчався по класу баян у Любешівській музичній школі, потім - у Волинському державному училищі культури і мистецтв ім. Стравінського. Торік після закінчення вишу вирішив пройти первинну підготовку поліцейських у Волинському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції», що в с. Сокиричі. Його батьки Ольга Степанівна та Микола Михайлович розповіли, що Богдан є їхньою гордістю, і вони сподіваються, що невдовзі пишатимуться успіхами сина-солдата.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування