січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Працівники наукового відділу НПП «Прип'ять-Стохід», сумісно зі співробітником інституту екології Карпат, кандидатом біологічних наук Юрієм Канарським днями провели польові дослідження на постійних пробних площах у Бучинській та Сваловичівській лісових дачах.

Зокрема, з флори досліджували ліннею північну та зозулині черевички. Що ж до фауни, то продовжили дослідження жуків-турунів, які розпочалися ще торік. Матеріали про результати досліджень будуть узагальнені та опубліковані у журналі «Науковий вісник Любешівського НПП «Прип’ять-Стохід», який випускається двічі в рік. Кожен черговий номер можна переглянути у центральній районній бібліотеці і, звичайно, в національному природному парку.

Юрій Корх, старший науковий співробітник НПП «Прип'ять-Стохід».

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування