грудня

10

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Щороку в Міжнародний день лісу, який відзначають 21 березня, в Україні стартує всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Головна її мета - виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, збагачення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, лісів для майбутнього.

Так, працівниками ДП «Любешівське ЛМГ» проведено виховне заняття з учнями Любешівського шкільного лісництва. Школярам розповіли про лісове господарство України , його роль у вирішенні проблем відновлення, примноження лісів та чому так важливо дбати про лісові насадження. Гуртківці брали активну участь, задавали питання і давали цікаві та змістовні відповіді. На згадку їм було подаровано брелоки з логотипом акції, - йдеться на сторінці Любешівьского шкільного лісництва.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування