лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Первоцвіти – це перші провісники чудової пори весни. Вони не бояться морозів, снігів, найбільшим їхнім ворогом є люди. З метою збереження та запобігання знищення рідкісних рослин на території НПП «Прип’ять-Стохід», проводилася акція «Збережемо первоцвіти».

 

Працівники парку організовували тематичну виховну годину «Допомога первоцвітам», зокрема, побували у Дольській, Ветлівській та В’язівненській школах, НВК смт Любешів. Щоразу повідомляли дітям про значення первоцвітів у житті людини, які первоцвіти є на території нашого парку, також показували презентації та відео про первоцвіти. А ще проводили вікторину «Як ми знаємо первоцвіти», закликаючи підростаюче покоління до збереження й охорони перших провісників весни.

Прес-служба НПП «Прип’ять-Стохід». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування