січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Із 2 квітня на території Любешівського району розпочався призов громадян на строкову військову службу. Сьогодні з Любешівського районного військового комісаріату урочисто відправили першу команду призовників.

Це - Володимир Купрійчик із с. Цир, Андрій Ланевич із Підкормілля, Богдан Яцик із Погулянки, Богдан Климчук із Березної Волі та Олег Ковальчук із Великої Глуші. Призовники спочатку мають пройти тримісячне навчання в навчальних центрах, потім продовжать службу у військових частинах, на базах, складах, арсеналах. У зону проведення антитерористичної операції вони залучаться не будуть. Термін проходження строкової військової служби складає до 18 місяців, а призовникам, які мають вищу освіту (спеціаліст, магістр) - до 12 місяців.

Геннадій Борисюк, військовий комісар Любешівського РВК підполковник.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування