січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Річки Прип’ять і Стохід вийшли на заплаву. З метою забезпечення безаварійного пропуску повені, проводиться ліквідація пошкодження дамб, мостів, доріг на території осушувальних систем району. 

 

Так, нині постійно працюють 12 насосних станцій, ліквідовуються боброві нори у захисних дамбах, знищено 52 боброві загати на міжгосподарських каналах, укладено 690 мішків піску на дамбах. Станом на сьогодні підтоплено талодощовими водами тисяча гектарів осушених меліорацією земель. Із кадрами в Любешівському управлінні водного господарства проблем нема, натомість турбує недостатнє фінансування для проведення ремонтних робіт насосно-силового обладнання для відкачки води і придбання пально-мастильних матеріалів. Цього року з резервного фонду облдержадміністрації виділено матеріалами 1000 мішків, 100 л дизпалива, 50 л бензину, чого недостатньо, аби своєчасно реагувати на можливі аварії на гідротехнічних об’єктах Любешівського району. Аби контролювати ситуацію, ведеться постійний моніторинг рівнів води в річках на всіх метеопостах.

Віталій Зімич, головний інженер Любешівського УВГ.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування