січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минулого тижня у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Ефективне ведення сільського господарства», під час якого підбили підсумки освітнього проекту «Зимова агрошкола». До участі запрошували безробітних, які активно відвідували семінари протягом усього сезону. 

Взяв участь у заході Андрій Геліч – спеціаліст відділу агропромислового комплексу Любешівської районної державної адміністрації. Зустріч відкрила виконувач обов’язки директора філії Неля Кресс, яка звернула увагу присутніх на застосуванні набутих знань під час навчання в «Зимовій агрошколі» для підвищення продуктивності особистих селянських господарств. 
Упродовж цього проекту безробітним читали семінари на різні теми: «Особливості вирощування малини та ягідних культур», «Особливості посадки та вирощування горіхів в ОСГ», «Розведення домашньої птиці. Профілактика її захворювань», «Розведення тварин у ОСГ»,«Догляд за садом», «Державна підтримка сільського господарства: урядові програми», «Використання гербіцидів, пестицидів та добрив», «Покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації», «Аграрні розписки в Україні» та інші. Навчали на семінарах спеціалісти управління АПК Любешівської райдержадміністрації, лікарні ветеринарної медицини у Любешівському районі. Також до проведення долучилися фахівці ГО «Волинська обласна дорадча служба», людина-практик Олексій Приходько, котрий пояснював, як правильно використовувати гербіциди, пестициди та добрива для підвищення врожайності культур.

Прес-служба Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування