січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У середу підбили підсумки проведення тижня будівельних дисциплін у Любешівському технічному коледжі ЛНТУ.

 

У рамках програми відбулися конкурси "Кращий муляр 2018" та "Кращий штукатур 2018", конференції: "Будівництво. Енергозберігаючі технології" (викладач Тетяна Герасимик-Чернова) та "Теплоізоляційні матеріали" (викл. Світлана Данилік, відкритий урок із технології опоряджувальних робіт (викл. Світлана Кух), майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки (викл. Тетяна Довгополік), брейн-ринг "Знання - це скарб" (Тетяна Герасимик-Чернова) та ознайомлення з стандартами у будівництві (старший майстер Андрій Рябіїк). Завершився тиждень виховним заходом на тему «Затишок, комфорт, зручність», що супроводжувався конкурсами, піснями, віршами від студентів і учнів будівельних професій, повідомила викладач Тетяна Герасимик-Чернова.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування