січня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні, у Міжнародний день поезії, в актовому залі селищної ради відбувся літературний захід та засідання літературного клубу «Струни душі». Організували його територіальний центр соціального обслуговування населення Любешівської РДА та центральна районна бібліотека.

Місцеві поети Валентина Ланевич (с. Березичі), Олена Бурдак (с. Седлище), Петро Токар с. Ветли), Іван Парфенюк (смт Любешів) та Фросина Смокович представили слухачам власні поетичні доробки. З їхніх уст звучали слова про чарівну поліську природу, пори року, кохання, війну, дитинство, юність... На завершення заходу авторською поезію поділилася і завідувач відділення соціально-медичної профілактики територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) РДА Тетяна Баранова. Мирослава Струк.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування