травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні на базі Любешівської філії Волинського обласного центру зайнятості відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації для власників особистих селянських господарств організував інформаційний семінар на тему «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив: можливості, перспективи розвитку малих та середніх виробників».

У ньому взяли участь голова районної ради Петро Нагорний, голова ГО «Волинська обласна аграрна дорадча служба», керівник проекту «Ключ до успіху» Наталія Козак, експерт з юридичних питань, координатор проекту з питань створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Тетяна Козак, координатор проекту, експерт із технологічних питань Анатолій Аршулік та начальник відділу економічного аналізу та розвитку інфраструктури Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Олена Хоменко, а також головний спеціаліст відділу АПР РДА Андрій Геліч і менеджер тренінгових програм проекту «Ключ до успіху» Ірина Мельник. 

Цей українсько-білоруський річний проект спрямований на створення умов для покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волині та Брестської області шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації в рамках «Програми територіального співробітництва країн східного партнерства Білорусь-Україна». Партнерами проекту є ГО «Волинська обласна аграрна дорадча служба», Департамент агрополітики Волинської ОДА та Місцевий фонд «Центр сільського розвитку і підприємництва Столипінського району (РБ)». Джерела його фінансування – державна підтримка, внески членів кооперативу, грантова допомога, кредитні кошти.

Тамара Урядова.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування