лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Цієї суботи у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася зустріч представників Любешівської селищної ради та ЦМПСД з волинськими децентралізаторами.

 

Як розповів у коментарі юрист Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Andrij Pogorilij потрібно спланувати систему функціонування закладів охорони здоров’я на території Любешівського району та Любешівської об’єднаної територіальної громади. Таке планування необхідне для того, щоб усунути дублювання повноважень у рамках реформи охорони здоров’я. Тому під час зустріч із представниками охорони здоров’я йшлося про варіанти та моделі функціонування такої системи, зокрема, про структуру, через яку будуть передавати кошти, а також про співробітництво громад.

Про це інформує Волинський Центр центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування