лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Нещодавно дільничні офіцери поліції відпрацювали населені пункти району, де особливо гостро постає питання боротьби із самогоноварінням. Так, вході проведення заходів у с.Бучин ліквідовано дві самогонні точки, знищено шляхом виливання 40 літрів самогонної закваски.

 

Правоохоронці встигли відвідати лише декілька самогонних «точок», адже вже з самого ранку село сколихнула звістка про те, що поліція навідується виключно до «умільців» самогонної справи. Тож кожен наступний будинок уже був без господаря.

А поки що поліція і далі продовжить початий рейд. Адже залишаються ще ряд сільських рад зі схожими проблемами. І якщо поряд із вами живуть такі «самогонщики» і ви не хочете бути стороннім спостерігачем, тоді звертайтеся до Любешівського відділення поліції по тел. 102 або 2-12-33, - йдеться на сайті Любешівського відділення поліції.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування