лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

11 лютого минає рік, як закінчив свій земний шлях довголітній настоятель Св.Успенського храму с. Щитинь прот. Іоан Свередюк. А оскільки цей день припадає на неділю і духовенство благочиння й сусідніх сіл мають послух у своїх храмах, з благословіння правлячого єпископа Нафанаїла поминальне богослужіння за приснопам'ятним прот. Іоанном було звершено сьогодні, 8 лютого.

 

«Велика дружня духовна сім'я щитинців зібралася сьогодні у храмі, у якому о.Іоан ревно проповідув слово Боже, сіючи зерна віри у серця своєї пастви продовж багатьох років. У цей день і числена кількість священиків Любешівського та Камінь-Каширського благочинь, однокурсники, дружина та діти прот. Іоанна разом із вірянами підносили молитви за спокій душі свого собрата, чоловіка, тата, духовного наставника. Мимоволі приходили на спомин ті дні, коли батюшка Іоан повний сил та енергії, звершував служби Божі, мріяв… Хотів ще багато чого зробити як для Церкви Христової так і для своєї сім'ї. Коли радів та коли розділяв хвилини смутку з нами, зі своїми духовними дітьми... Але Господь покликав його у вічність. І сьогодні ми молились, і надалі будемо молити Милосердного Господа щоб Він дарував для душі свого вірного слуги прот. Іоанна блаженний спокій у Цастві Божому. А світла пам'ять про нього завжди буде у наших серцях», - йдеться на сайті Любешівського благочиння Волинської єпархії УПЦ.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування