грудня

17

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Благоустрій нашого селища – це питання, яке повинне стосуватися кожного її жителя. І рівень його засміченості не свідчить про погану роботу комунальної служби, а, насамперед, про культуру людей, які проживають на тій території.

 

І це фото – «приклад культури» окремих жителів Любешова, які роблять такі, здається, недопустимі речі. І це при тому, що буквально за декілька метрів є урна для сміття. От тільки комусь до вподоби виявилася саме тумба для квітів…

Натомість критикувати інших та оцінювати рівень благоустрою – улюблена справа більшості людей. От тільки  починати треба з самого себе. І лише тоді, коли кожен усвідомить це та врешті-решт перестане смітити – проблема засміченості відразу зникне.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування