січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора, 25 січня, у Любешівському районному центрі зайнятості організували зустріч для безробітних із числа військовослужбовців та учасників АТО, повідомляє прес-служба РЦЗ.

До участі запросили головного спеціаліста Любешівського бюро безкоштовної правової допомоги Едуарда Гречка та заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Любешівського районного військового комісаріату капітана Костянтина Борбича. Також поспілкувалися з безробітними чоловіками командир взводу зв’язку старший лейтенант Євген Олещук та начальник радіостанції прапорщик Руслан Мельничук, які представляли 14 окрему механізовану бригаду м. Володимир-Волинський, де, власне, і проходять військову службу.

Профорієнтатор центру зайнятості Тетяна Клямар звернула увагу на те, що одним із видів зайнятості відповідно до законодавства, є проходження служби за контрактом у Збройних силах України. Костянтин Борбич озвучив умови прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу. Надав інформацію про пільги і гарантії для військовослужбовців, грошове забезпечення. Євген Олещук повідомив: для укомплектування взводу зв’язку готові прийняти на службу водіїв вантажних автомобілів, а також спеціалістів зв’язку. В результаті один безробітний виявив бажання служити за котрактом. Едуард Гречко поінформував про діяльність бюро безкоштовної вторинної правової допомоги, наголосивши, що учасники АТО мають право звертатися сюди для отримання правової інформації. А за необхідності - складання заяв, скарг та інших документів правового характеру. 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування