січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Випав сніг, потім підтанув, і мороз знову вдарив. Тож і водіям, і пішоходам, і відповідним службам – чергова перевірка на витривалість.

За інформацією керівника одного з двох дорожньо-ремонтних пунктів філії «Маневицька ДЕД» Вадима Черевка, через обмежене фінансування обидва ДРП мали змогу розчищати та посипати лише дороги державного значення. З понеділка також обробляли піщано-соляною сумішшю місця зупинок автобусів. Паливо на виконання цих робіт виділила райдержадміністрація з резервного фонду.

Окрім того, в редакцію надходили від людей нарікання: біля автостанції така ожеледиця на спуску дороги (біля магазину «Януся»), що йти неможливо, та й маршрутний транспорт ковзає, наче на катку. Слизько було і на «стометрівці» попід контейнерами. У той же час, як повідомив директор КП «Любешів-Комфорт-Сервіс» Володимир Поліщук, їхня комунальна служба тримає на контролі ситуацію: розчищають, посипають перехрестя, тротуарні доріжки, в тому числі прохід «стометрівкою». І дорогу біля автостанції часто посипають, проте лише до загорожі, за якою починається приватна власність, – там мають подбати про безпеку водіїв та пішоходів підприємці. Володимир Павлович завіряє: на сьогодні їхня техніка справна, достатньо піщано-соляної суміші. От тільки пішоходи й водії «ковзаються» далі.

Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування