січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Батьки школярів стурбовані тим, чи й надалі харчуватимуть дітей у школах району безкоштовно. Адже торік із початку лютого і до кінця навчального року його не було.

Із приводу цього начальник управління соцзахисту населення РДА Зінаїда Оласюк повідомила: ще з 27 грудня 2017-го розпочалася тендерна процедура, подача документів на сайт ProZorro завершується 27 січня цього року. Вже й призначена системою ProZorro дата проведення аукціону з визначення переможця, який надаватиме послуги з гарячого харчування по школах району, – 5 березня 2018 р. Після проведення торгів законодавством передбачено десятиденний термін на укладення договору управління соціального захисту з організацією-переможцем. «Можу запевнити, що наші спеціалісти в межах своїх повноважень робитимуть усе, аби якомога швидше налагодити організацію харчування школярів. Орієнтовно до 7-8 лютого дітей харчуватимуть відповідно до минулорічних договорів. У період відсутності гарячого харчування батькам виплачуватиметься грошова компенсація», - завірила Зінаїда Василівна.

Тамара Урядова. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування