січня

16

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Побачити їх на вулицях нашого містечка - давно нікому не в дивину. Навпаки, це - масове явище, про яке вже писано-переписано як на сторінках нашої газети, так і в соціальних мережах. А ось нині, із настанням морозів, собачі «гуляння» знову неабияк активізувалися.

 

Звичайно, обурення людей з приводу цього цілком зрозумілі, адже тварини несуть неабияку загрозу, особливо, коли вони гуртуються в зграї.  Як результат - останнім часом у кулуарах обговорюють непоодинокі випадки, коли собаки нападають та кусають людей. У зв’язку із цією проблемою діти бояться іти до школи чи навіть просто гуляти селищем. Адже собаки скупчуються в людних місцях, а своїм гавканням та агресією неабияк лякають перехожих. Зустрітися з ними – реально небезпечно. Потерпають від цього і велосипедисти.

Про те, як можна запобігти бродінню псів, газета уже розпитувала посадових осіб селища. Із їхніх коментарів напрошується висновок – це зробити вкрай нелегко. Бо ж відлов собак коштує дуже дорого. Та й єдине спеціалізоване підприємство області не встигає охопити всі райони. У той же час інших цивілізованих виходів вирішення такої проблеми просто не існує.

Хоча все-таки значною мірою самі люди стають її винуватцями та, відповідно, можуть посприяти у ліквідації проблеми. Адже чомусь таких бродячих собак побільшало саме із настанням морозів. Мимоволі закрадається думка, що розгулюють селищем не лише безпритульні тварини, а й ті, які мають своїх власників. Це й засвідчують нашийники, які є на більшості псів. Виходить, люди відпускають своїх чотирилапих друзів, аби вони не мерзли на прив’язі. І, в принципі, саме такі собаки - найагресивніші. А ті, які дійсно є безпритульними, зазвичай, бояться людей, а ще вони «випрошують» їжу біля продуктових магазинів, смітників та закладів громадського харчування.  Тож, аби ця проблема зрушилася з місця, насамперед, самі жителі селища повинні нести відповідальність за тих, кого приручили. Бо ж відбувається справжній парадокс: у соціальних мережах чи у розмовах з іншими ми обурюємося зграями собак на вулицях, а за мить відпускаємо свого улюбленця «погуляти» за межами подвір’я. При цьому зовсім не задумуємося над тим, чим ця «прогулянка» може закінчитися для простого перехожого.

Текст і фото Мирослави Струк.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування