вересня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні – одне з найважливіших християнських свят, останній празник різдвяного циклу – Хрещення Господнє. Тож в усіх храмах району відбулися святкові літургії та чин великого Водосвяття.

 

Християни згадували євангельську подію – Хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Хрестив Спасителя пророк Іоанн Предтеча, якого також називають Хрестителем. Друга назва свята – Богоявлення, в пам’ять про диво, яке сталося під час хрещення: «Розкрилося небо, і Дух Святий зійшов на Нього в тілесному вигляді, як голуб, і голос із неба почувся, що мовив: Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав!» (Мф. 3: 14-17). Так була виявлена ​​в видимих ​​і доступних для людини образах Свята Трійця: голос - Бог Отець, голуб - Бог Дух Святий, Ісус Христос - Бог Син. І було засвідчено, що Ісус - не тільки Син Людський, а й Син Божий.

Уже традиційно після святкового богослужіння любешівці зібралися на річці Стохід, аби зануритися в крижану воду. Біля ополонки, виробленої у вигляді хреста, благочинний Любешівського округу УПЦ Анатолій Шкара здійснив великий чин освячення води та привітав усіх зі святом Хрещення Господнього. Дещо пізніше на цьому ж місці благочинний Любешівської округи УПЦ КП Юрій Устимчук також освятив водне єство та привітав парафіян зі святом.

Загалам зануритися в хрещенську воду охочих виявилося чимало. Окрім чоловіків, купалися жінки та діти. Також кожен мав можливість зігрітися біля вогнища та випити безкоштовно гарячого чаю.

А про безпеку перебування на тонкому льодові подбали працівники служби порятунку, які весь час чергували на березі та контролювали ситуацію.

Мирослава Струк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування