березня

19

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні – одне з найважливіших християнських свят, останній празник різдвяного циклу – Хрещення Господнє. Тож в усіх храмах району відбулися святкові літургії та чин великого Водосвяття.

 

Християни згадували євангельську подію – Хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Хрестив Спасителя пророк Іоанн Предтеча, якого також називають Хрестителем. Друга назва свята – Богоявлення, в пам’ять про диво, яке сталося під час хрещення: «Розкрилося небо, і Дух Святий зійшов на Нього в тілесному вигляді, як голуб, і голос із неба почувся, що мовив: Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав!» (Мф. 3: 14-17). Так була виявлена ​​в видимих ​​і доступних для людини образах Свята Трійця: голос - Бог Отець, голуб - Бог Дух Святий, Ісус Христос - Бог Син. І було засвідчено, що Ісус - не тільки Син Людський, а й Син Божий.

Уже традиційно після святкового богослужіння любешівці зібралися на річці Стохід, аби зануритися в крижану воду. Біля ополонки, виробленої у вигляді хреста, благочинний Любешівського округу УПЦ Анатолій Шкара здійснив великий чин освячення води та привітав усіх зі святом Хрещення Господнього. Дещо пізніше на цьому ж місці благочинний Любешівської округи УПЦ КП Юрій Устимчук також освятив водне єство та привітав парафіян зі святом.

Загалам зануритися в хрещенську воду охочих виявилося чимало. Окрім чоловіків, купалися жінки та діти. Також кожен мав можливість зігрітися біля вогнища та випити безкоштовно гарячого чаю.

А про безпеку перебування на тонкому льодові подбали працівники служби порятунку, які весь час чергували на березі та контролювали ситуацію.

Мирослава Струк.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування