січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора у Любешівському районному центрі зайнятості профорієнтатор Тетяна Клямар провела семінар із безробітними на тему «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем». 

Мета заходу - ознайомлення із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, надання знань, які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди з роботодавцем, формування у кожного пошукача роботи конкретних навичок щодо правильної поведінки під час співбесіди з роботодавцем. Слухачі семінару отримали корисні поради щодо сучасних вимог підготовки до спілкування з менеджерами по підбору персоналу компаній. Опрацювали питання, які найчастіше звучать на співбесіді. Безробітні отримали інформацію про сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу, котрий став використовуватися зовсім недавно, але його популярність зростає. Це - Skype-співбесіда з роботодавцем, яку можна пройти безпосередньо у центрі зайнятості. Учасники семінару взяли участь у обговоренні головних правил співбесіди, поділилися своїм практичним досвідом. Всі разом навчалися презентувати свої професійні та особисті якості, про які хоче дізнатися роботодавець, аби оцінити, чи перед ним саме та людина, котра може справитись із поставленими завданнями та обов’язками на робочому місці. На завершення слухачі переглянули мультиплікаційний ролик «Пошук роботи».

Прес-служба Любешівського районного центру зайнятості.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування