грудня

11

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

За словами Петра Савчука, правоохоронці підозрюють, що загорання у Любешівському коледжі могло статися внаслідок підпалу. Про це ректор повідомив 29 грудня під час прес-конференції.

Ректор повідомив, що спілкувався із виконувачем обов'язків керівника коледжу. Останній повідомив Савчуку версію правоохоронців. «На думку поліції був підпал», - каже Савчук. Мовляв, надзвичайна ситуація виникла внаслідок загоряння ялинки. Вогонь призвів до пошкодження частини покриття стелі. Проте вогонь оперативно приборкали.

«Щось забагато на цей коледж та корпус неприємностей», - підсумував ректор.

До слова, Петро Савчук повідомив, що наразі організація «Волиньпроект» готує проектно-кошторисну документацію стосовно відновлення корпусу коледжу, який обвалився влітку. Тож надалі чекають на виділення 250-ти тисяч гривень з бюджету обласної ради, - йдеться на сайті Волиньпост.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування