січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора в рамках квесту «Твій вибір», з метою формування у шкільної молоді мотивації до свідомого професійного вибору та оцінки власних можливостей, Любешівський РЦЗ провів профорієнтаційний захід для учнів 11 класів ОНЗ Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь, 9 класів - ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ та філії Підкормільська ЗОШ І-ІІ ст.

В ході зустрічі профорієнтатор Тетяна Клямар провела профорієнтаційне опитування учнів. Випускники переглянули анкету «Чи знаєте ви, що…». Завдяки цьому вони мали можливість зрозуміти, наскільки розуміють, якою є професія, котру хочуть здобувати. Також відповіді на поставлені запитання у анкеті дали можливість дітям зрозуміти, над чим саме працюватимуть у майбутньому, які основні функції та обов’язки виконуватимуть у професії. А також, яких вмінь, навичок вона вимагає, медичні протипоказання, режим роботи та рівень заробітної плати. При обговоренні результатів особлива увага зверталася на актуальні професії на ринку праці. А під час гри «Приміряй професію» школярі «приміряли на себе» обрані професії. Таким чином вони мали змогу показати рівень своєї ерудиції, оволодіти новими знаннями про світ професій, у тому числі, яку здобуватимуть.

Прес-служба Любешівського РЦЗ.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування