січня

20

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Минулої неділі вперше в районі відбувся турнір із волейболу серед ветеранів фізичної культури та спорту (40 і старші) «Кубок Полісся». Співорганізаторами виступили обласна та районна ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

В турнірі взяли участь три команди з поліських районів: Камінь-Каширського, Любешівського та Зарічненського (Рівненської обл.). У результаті перше місце вибороли господарі майданчика, друге – зарічненці, третє – камінь-каширці. Гравців нагородили медалями, а команду-переможця – перехідним кубком облради ВФСТ «Колос». Таку приємну місію здійснила заступник голови на громадських засадах облради цього товариства Ірина Кліш.

Василь Бурдак, головний суддя змагань.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування