вересня

26

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора в Любешівському районному центрі зайнятості в рамках акції “16 днів проти насильства” для безробітних провели семінар на тему " Сім’я – простір без насильства" за участю соціальних партнерів. 

Під час заходу профорієнтатор центру зайнятості Тетяна Клямар показала тематичну презентацію «16 днів проти насильства», в якій показано масштаби поширення цього явища. Профорієнтатор також звернула увагу присутніх на те, що питання боротьби проти насильства вже не перший рік є актуальним в суспільно-політичному житті України. Відтак надала інформацію про послуги служби зайнятості, звернувши увагу учасників на необхідності працевлаштування чи залучення громадян до зайнятості. Адже дуже часто насильство у сім’ї може виникати там, де відсутні кошти для забезпечення належного рівня життя. Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Дунець повідала про вирішення цієї проблеми в напрямку отримання психологічної підтримки, а головний спеціаліст Любешівського бюро безкоштовної вторинної правової допомоги Едуард Гречко розповів про надання правової допомоги постраждалим, яку вони можуть отримати в бюро безкоштовно. 

А за день до того в РЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій для ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» (АПГ “Пан Курчак”). Так, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталія Олішкевич за дорученням роботодавця ознайомила присутніх із умовами праці. Фахівці центру зайнятості описали ситуацію, що склалася на ринку праці, наголосивши на необхідності бути конкурентоспроможним фахівцем. У результаті кілька безробітних виявили бажання однайомитись із роботою безпосередньо на виробництві.

Прес-служба Любешівського РЦЗ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування