жовтня

23

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора в Любешівському районному суді проходив День відкритих дверей. У заході взяли участь учні 8-11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Велика Глуша та Бірки.

 

Для школярів провели екскурсію будинком правосуддя: огляд робочих кабінетів, залів судових засідань, інформаційних стендів, ознайомлення з діяльністю суду, роботою суддів та працівників апарату суду. Керівник апарату суду Валентина Новаковська коротко ознайомила учнів з діяльністю суду та інноваційними підходами до роботи. Зокрема, у канцелярії  діти дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та порядок роботи з ними в програмі Д-3, порядок реєстрації справ різних категорій, ведення обліково-статистичних карток, звернення до виконання судових рішень. Також для дітей було роз’яснено порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду. Потім учасники заходу відвідали архів, де ознайомилися зі справами, які там зберігаються, особливостями ведення архіву суду та знищенням справ.

Також у заході взяла участь старший інспектор ювенальної превенції Любешівського відділення поліції старший лейтенант поліції Тетяна Андрусик, яка поінформувала учнів про злочинність неповнолітніх, особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, наслідки та вплив на подальше життя дитини.

У свою чергу судді Наталія Гладіч та Віталій Глинянчук розповіли школярам про принципи роботи суду. Пояснили дітям “Хто такий суддя” та що потрібно для того аби стати ним. Зокрема, Віталій Глинянчук, який наразі проходить кваліфікаційне оцінювання, акцентував увагу учнів на обов’язковому знанні математики та логіки – предметів, які є “гімнастикою для нашого мозку”. А Наталія Гладіч розповіла які категорії справ розглядаються у місцевому загальному суді, про принципи судочинства та яким має бути рішення, котре виносить суддя, де в нагоді обов’язково стануть знання української мови тощо.

На завершення діти зробили світлини в залі судового засідання та приміщенні суду, в мантії та з нагрудним знаком.

Ольга Зімич, прес-секретар Любешівського районного суду.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування