жовтня

23

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Обвал частини приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ трапився ще у серпні. Та до цього часу ситуація не змінилися. Та більше того, у будь-який момент може впасти одна із стін...

 

Нині в коледжі бояться повторення біди. 300 студентів змушені навчатися в гуртожитку. Лекції та семінари проводять просто в кімнатах, які переобладнали під аудиторії. На відновлення коледжу необхідно майже 16 млн гривень, ці гроші шукають у профільному міністерстві, каже ректор ЛНТУ. Втім, насамперед треба розробити проект. Тим часом, винних в обвалі досі не названо – слідство триває. Поки чиновники перекладають обов’язки один на одного – коледж тріщить – і невідомо чи перезимує.

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук на своїй сторінці у «Фейсбуці» зауважив, що обласна влада бездіяльна в цій ситуації. «Складається враження, що потужний коледж, який має достатній кадровий потенціал та успішно виконує регіональне замовлення на підготовку фахівців робітничих професій після аварії, окрім мене, вченої ради університету та самого колективу коледжу нікому не потрібний! Чи це свідомі кроки на його знищення? – написав він.  – Ні Ігор Палиця, ні Володимир Гунчик, ні Олег Кух, ні Людмила Плахотна, ні Ірина Констанкевич не спромоглися реально допомогти освітньому закладу маючи на те відповідні повноваження та можливості! А Ігор Петрович Палиця вже понад два місяці під час сесій особисто блокує ініційоване мною виділення 250 тисяч гривень з обласного бюджету для виготовлення проектної документації, необхідної для невідкладного проведення ремонтно-відновлюваних робіт! А якже відповідальність, панове?», - обурюється Петро Савчук.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування