жовтня

23

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

29 листопада в районному центрі зайнятості відбувся черговий «урок» «Зимової агрошколи».

 

Проводив заняття головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Любешівської райдержадміністрації Андрій Геліч. Безробітні, члени ОСГ, отримали інформацію про догляд та вирощування виноградної лози. Зокрема, за допомогою відеоматеріалів А.Геліч надав слухачам практичні поради з догляду за виноградником восени, продемонстрував, як правильно проводити обрізку, щоб отримати гарний урожай наступного року. Учасники запитували і отримували кваліфіковані відповіді. Тож отримані знання вони зможуть перевірити на практиці у своїх господарствах. А для когось це може навіть стати стартом до започаткування власної справи.

Прес-служба Любешівського РЦЗ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування