вересня

26

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Нині на території НПП «Прип’ять-Стохід» проходить акція «Допомога птахам взимку». В рамках якої у середу було проведено тематичний урок для учнів 5-го класу Любешівського НВК. Для школярів розповіли як правильно допомагати птахам, і чому необхідно це робити. А ще під час презентації учні дізналися те, чим люблять ласувати наші «брати менші». А на завершення пізнавального уроку провели відеовікторину «Як ми знаємо птахів».

 

Наступного дня з учнями В’язівненської школи, котрі відвідують гурток «Юні друзі природи» була проведена бесіда, щодо акції «Допомога птахам взимку». Із гуртківцями говорили про птахів, які є у нашій місцевості та про те, яку користь ми можемо їм принести взимку. А ще власними руками змайстрували годівнички та розвісили їх на шкільному подвір’ї, - йдеться на сайті НПП «ПРип’ять-Стохід».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування