вересня

26

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вчора в рамках діяльності центру кар’єри Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ профорієнтатор Тетяна Клямар Любешівського РЦЗ провела семінар «Співбесіда з роботодавцем» для студентів випускної групи, які навчаються за професією «Кухар». Разом із ними на заході була присутня куратор групи Інна Черевко та психолог коледжу Ольга Швайко.

Профорієнтатор наголосила: процес співбесіди – ключовий момент у працевлаштуванні. Тож із метою ознайомлення із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, надання знань, які забезпечують ефективну підготовку до діалогу з роботодавцем, формування у студентів коледжу конкретних навичок щодо правильної поведінки, Тетяна Клямар розповіла присутнім про важливі моменти. А саме звернула увагу студентів, що часто успіх чи поразка на цьому етапі до бажаної роботи залежить від уміння показати себе з кращого боку, справити хороше враження та переконати роботодавця, що саме ВИ - та людина, котра йому потрібна. Бо іноді рівень освіти чи навіть професійні якості залишаються непомітними, якщо особа не зможе правильно себе самопрезентувати. Неабияке значення має й початковий етап підготовки, під час якого потрібно зібрати якомога більше інформації про установу чи організацію, де заявлене вільне робоче місце. Часто не надають цьому значення і шкодять своєму процесу працевлаштування.
Під час семінару всі учасники ознайомились із головними правилами поведінки під час співбесіди, розглянули найпоширеніший набір фраз, що часто використовуються в співбесіді та підготувалися правильно відповідати на них. Крім того, переглянули мультсеріал «Пошук роботи». 

Прес-служба Любешівського РЦЗ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування