вересня

26

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Підручники з польської мови для 11 класу (Краків, 2015 р.) днями отримали в подарунок майбутні випускники гуманітарного класу ОНЗ Любешівський НВК «Любешівська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

 «Ці підручники розраховані на тих, хто вивчає польську як іноземну. Матеріали в них подаються також англійською, німецькою та російською мовами», - розповіла вчитель польської мови цього НВК Юлія Харитонюк.

А презентували кники на її прохання педагоги з Гданська, які влітку перебували в Любешові як волонтери табору для дітей. Крім того, як зазначила Юлія Соловеївна, дещо раніше ці ж добродії надали також чимало художньої літератури польською мовою.

Тамара Урядова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування