грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У Любешівському технічному коледжі ЛНТУ, де влітку обвалилася стіна, склалася критична ситуація – аби унеможливити подальші руйнування треба щонайменше 2,8 мільйона гривень. Про це під час сесії Волиньради сьогодні  повідомив депутат облради Петро Савчук.

Корпус коледжу зазнав руйнувань ще 8 серпня, тож Петро Савчук зауважив, що треба вислухати відповіді правоохоронців стосовно розслідування ситуації та пошуку відповідальних осіб. Окрім того, наразі будівля далеко не в найкращому стані.
«Ситуація критична, бо за висновком незалежної державної комісії необхідне негайне втручання для збереження державного майна і, відповідно, відновлення та функціонування корпусу», - зауважив Савчук. Мовляв, там серйозне руйнування несучих конструкцій, провисання панелей, яке може призвести до катастрофічного руйнування приміщення та навіть нещасних випадків. Наприклад, панель на висоті 8 метрів знаходиться в аварійному стані – тримається лише на защемленій цегляній кладці. Навіть просто за погіршення погодніх умов все може обвалитися.

Відтак, Петро Савчук у запиті просив виділити 2,8 млн гривень, аби унеможливити руйнування, та кошти на проектно-кошторисну документацію. Депутати підтримали запит колеги, - йдеться на сайті "Волиньпост".

You have no rights to post comments

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування