грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Сьогодні начальник Любешівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Волинській області Ніна Хомич організувала та провела «круглий стіл» з нашим редакційним колективом, у рамках якого було презентовано загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право».

 

Основне завдання цього проекту – показати людям, що захищати свої права реально, і не так складно, як здається на перший погляд. На завершення зустрічі всім учасникам «круглого столу» були роздані інформаційно-правові буклети.

You have no rights to post comments

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування