грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Як інформує Любешівський центр зайнятості, минулого тижня для безробітних громадян у них відбувався семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».


В ході спілкування, профорієнтатор Тетяна Клямар розповіла присутнім про масштаби, ознаки, причини та наслідки торгівлі людьми. Учасників ознайомили з варіантами шахрайства, що може виникнути при влаштуванні на роботу за кордоном, поінформували на необхідні дій, які мінімізовують ризики у таких ситуаціях. Розглянули основи законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном. Також було зазначено про консультаційні гарячі лінії, на яких можна отримати інформацію щодо безпечного працевлаштування, і про організації, куди можна звернутися по допомогою постраждалим від торгівлі людьми.
Учасники зустрічі отримали інформаційні матеріали, які допоможуть уникнути помилок при виїзді за межі України.

You have no rights to post comments

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування