грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

З десятої години ранку сьогодні стартував у Любешівському відділенні поштового зв’язку День передплатника.

 

І листоношам додалося приємних клопотів, адже чимало людей завітало сюди, аби «виписати» улюблену пресу. Майже до обіду тривав «ажіотаж». Тож уже пообідньої пори редакція поцікавилася підсумками Дня передплатника. За попередніми даними, як зазначили поштовики, біля ста примірників передплатили обласної газети «Волинь-Нова», а от нашого районного тижневика – «точно більше ста».

Приємно таке чути, що й казати!

You have no rights to post comments

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування