вересня

26

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

На будівництво зовнішніх електричних мереж для електропостачання житлового кварталу в смт Любешів потрібно понад 800 тис. грн. У бюджеті селища зі співфінансуванням забудовників знайшли 75% від потрібної суми. Решту просять додати з обласного бюджету. Про це йдеться у депутатському зверненні Миколи Бущука, яке розглянула постійна комісія обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства,- йдеться на сайті Волинської обласної ради.

 

Депутати визнають, що наразі потрібних коштів в сумі 183 тис. грн. у обласній казні немає. Голова комісії Юрій Цейко та депутатІван Киричик застерігали колег у тому, що таких звернень від забудовників з районів Волині можуть бути десятки, у випадку, якщо обласна рада погодиться допомогти любешівцям. Підтримати звернення Миколи Бущука пропонував депутатСергій Леонтьєв."Якщо люди будуються, то це означає, що працює економіка, тому потрібно співфінансувати такі проекти з обласного бюджету", - зауважив він.

 Порадившись, депутати  рекомендували бюджетній комісії при можливовсті передбачити кошти на співфінансування проекту підведення електричних мереж до нового кварталу забудови смт Любешів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування