квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні Ніна Хомич, начальник Любешівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Волинській області, зініціювала «круглий стіл» із колективом Любешівської районної ради щодо ознайомлення із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

 

В ході зустрічі основну увагу зосереджено на новаціях Мінюсту: “ Он-лайн будинок юстиції”, “Шлюб за добу”, “Свідоцтво про народження у пологовому будинку”, «Порядок реєстрації новонароджених дітей через органи державної реєстрації актів цивільного стану» та ін. Учасникам заходу були роздані інформаційно-правові буклети.

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування