листопада

17

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Таку тему мав семінар, який відбувся минулої п’ятниці у Любешівському технічному коледжі ЛНТУ в рамках діяльності центру кар’єри цього закладу. До участі запросили студентів випускної групи, які навчаються за спеціальністю «Бухгалтерський облік», була присутня психолог цього навчального закладу Ольга Швайко.

 

У ході заходу профорієнтатор центру зайнятості Тетяна Клямар ознайомила молодь з правилами адаптації на новому робочому місці. Всі разом розглянули етапи підготовки до знайомства з колективом, особливості спілкування «новачка» з колегами, вміння слухати співрозмовників та як зберігати витримку і розуміння із співробітниками у процесі виконання роботи. Під час заходу спілкування учасників було спрямоване на підвищення рівня інформованості щодо особливостей проходження випробувального терміну. Психолог Ольга Швайко пояснила, як потрібно поводитися під час діалогу з керівником та якою може бути реакція працівника на зауваження, похвалу чи поставлені завдання до виконання. Студенти мали можливість відпрацювати стратегію переконання, розвинути навички самопрезентації та аргументації під час рольової гри в системі відносин «Керівник-підлеглий».

Прес-служба Любешівського РЦЗ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування