жовтня

15

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Уже традиційно 9 листопада наша школа пише всеукраїнський радіодиктант. Але цього року надзвичайно масово це відбувалося.

 

Усі учні 5-9 класів самі виявили бажання написати його. Долучилися до цієї чудової події і всі педагоги, котрі того дня працювали. Важко передати словами те піднесення, задоволення, які переповнювали нас. Тим більше було цікаво почути відгуки про нове, що дізналися з диктанту «Наші пісні». Зокрема, що в космосі першою прозвучала українська пісня «Дивлюсь я на небо», яку виконав наш земляк – космонавт Павло Попович. А також те, що колядка «Щедрик» на музику Миколи Леонтовича прикрашає всесвітньо відомі американські фільми.

Любов Зімич, директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Березна Воля.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування