вересня

26

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Упродовж 4-6 жовтня у Києві відбулася міжнародна туристична виставка «UITM-2017 осінь-зима», де в рамках роботи стенду асоціації екологічного та активного туризму та роботи “круглого столу” на тему «Екологічний та активний туризм в Україні» була можливість представити і наш національний природний парк «Прип’ять-Стохід». 
Прозвучали цікаві доповіді: досвід інфраструктурних рішень в облаштуванні рекреаційних зон як в Україні, так і за кордоном; рекреаційні інфраструктурні рішення для людей з інвалідністю; досвід маркування туристичних маршрутів у Карпатах. Не обійшлося і без дискусій щодо впровадження єдиної, зрозумілої для всіх, системи маркування туристичних шляхів. При обговоренні у вужчому колі напрацьовувалися шляхи включення території нашого НПП до мережі екологічних туристичних шляхів «Грін вейс», а також методи залучення фінансування для розвитку рекреаційної інфраструктури.
Віталій Веремчук, начальник відділу екологічної освіти та рекреації НПП «Прип’ять-Стохід».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування