вересня

26

Середа

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Від минулої неділі жителів багатьох сіл району тривожить, що досить низько кружляє літак. Відповідно, зверталися з цим питанням до правоохоронців. Як повідомив начальник Любешівського відділення поліції Олег Матчук, на номер 102 телефонували з різних сільських рад. Але, запевняє Олег Миколайович, причин для занепокоєння нема. Адже літак АН-2, котрий налякав людей, насправді здійснював профілактичну роботу – розкидав вакцину для пероральної вакцинації дикої фауни (лисиць та інших м’ясоїдних тварин) проти сказу. Причому не лише на території нашого району, але й багатьох інших на Волині. 
Головний лікар районної лікарні ветмедицини Петро Корх підтвердив: це - запланована на рівні держави профілактична кампанія. Загалом такий метод із застосуванням авіації є найпрогресивнішим та найефективнішим у боротьбі зі сказом, а також не несе загрози ні для свійських тварин, ні для людей. 
Тамара Урядова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування