червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Таку назву має проект, котрий стартував до Дня працівників освіти в нашій школі, координатором якого є директор навчального закладу Валерій Панасюк. Проект матиме кілька етапів. Перший-другий розраховані на 4-5 роки і передбачають озеленення та благоустрій шкільної території, третій етап - на 25 років. 
У рамках впровадження проекту учні, вчителі та техперсонал вже висадили саджанці хвойних та листяних дерев. Завдяки вмілій координації до проекту долучилися Волинське облуправління лісового господарства в особі Олександра Кватирка, Новочервищанське лісництво Маневицького держлісгоспу в особі лісничого Віталія Пащука. Активну громадську позицію проявив підприємець Сергій Остапчук, подарувавши саджанці оцтових дерев, а з підвезенням чорнозему допоміг місцевий житель Микола Марухніч, за що всім їм ми вдячні. Особливо доклали праці школярі 8-11 класів. Треба було бачити, з яким натхненням та вірою в успіх задуманого хлопці готували місця для насаджень, підвозили чорнозем, а дівчатка і вчителі висаджували дерева, носили воду, розрівнювали ґрунт. Співпраця, товариське спілкування стали справжнім позитивом, енергетиком хорошого настрою та мотивацією для подальших добрих справ. На шкільній лінійці директор школи оголосив про початок акції «Посади свої 100 дерев». Загалом у реалізації проекту братимуть участь учні, їхні батьки, вчителі, випускники школи, представники органів місцевої влади та всі охочі. Таким чином виховуватиметься в дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю. Шкільне подвір’я стане місцем відпочинку та прогулянок молодих мам із дітьми і людей похилого віку. А озеленення та благоустрій принесуть корить ще й майбутнім поколінням.
Наталія Токар, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче.

Коментарі

#1 олександр 15.10.2017, 20:31
видно що в школу прийшов господар

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування