березня

20

Вівторок

 

 

Тут може бути ваша реклама!

 

 

Тут може бути ваша реклама!!!

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

На цей рік Великоглушанська сільська рада знову делегувала повноваження районній раді щодо централізованого тимчасового зберігання архівних документів в об’єднаному трудовому архіві сіл, селища Любешівського району. Вже й половину суму виплатили, до кінця року обіцяють повністю розрахуватися. У той час як інші сільські ради ще в 2015 році безстроково передали такі повноваження, а відтак мали би в себе передбачати кошти на утримання трудового архіву. Однак окремі з них, попри обіцянки, впродовж двох-трьох років не платять ні копійки. По законодавству змусити їх до цього не має права навіть влада району (може лише рекомендувати). Такими боржниками були і залишаються Малоглушанська, Цирська та Щитинська сільські ради. Якщо зі Щитиня по суті не звертаються селяни в трудовий архів, то з Малої Глуші й Цира – досить часто. Людям ідемо назустріч, видаємо документи. От якби ще й нас розуміли. Так, нещодавно довелося ремонтувати дах приміщення архіву, і кошти від заборгованості нам би стали в нагоді. Та й опалювальний сезон незабаром, за електроносії треба щомісяця сплачувати, заробітну плату звідкись нараховувати... 
Оксана Кондаревич, завідувач об’єднаного трудового архіву.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Це цікаво

No result...

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання