липня

23

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

На цьому наголосили голова та депутати районної ради для в.о. начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олександра Сиротенка під час проведення постійної бюджетної комісії райради. 
Як відомо, наразі державний нотаріус Віктор Кух має основне місце роботи в нашому районі та додатково обслуговує Маневицький. У результаті лише два дні на тиждень він може приймати жителів нашого краю. Це, у свою чергу, призводить до численних черг та незадоволень громадян. Саме тому керівник представницького органу Любешівщини Петро Нагорний наполіг на тому, щоб державний нотаріус працював у нашому селищі щоденно. Представник з області пообіцяв врахувати цю пропозицію. 
Наталія Муха.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання