липня

23

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Те, що у районі масово ростуть гриби, уже нікому не дивина. Всі, хто піде до лісу, повертається додому із повними кошиками. А ось сім'ї Федора Семенюка із Великого Куреня не довелося навіть томити ноги, йдучи далеко по гриби.

Адже біля дубочка, що росте прямісінько біля господарських будівель, їм вдалося назбирати аж всто боровичків! Декілька днів підряд Семенюки там зрізали грибочки. Потім запримітили, що з-під землі визирає чимало маленьких. Тож вирішили дати трішки відпочинок грибничків. Однак яким же було їхнє здивування, коли одного ранку там побачили, що земля буквально всіяна грибами. Зараз назрізали аж вісімдесят боровиків! На цю чудасію посеред обійстя приходили дивитися сусіди та інші жителі села, бо ж дійсно подивуватися було чому.

А ось маленький синочок нашого редакційного відповідального секретаря Сашко Хомич також біля дороги знайшов справжнього гриба-велетня, який заважив 870 грамів!

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання