липня

23

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Із 14 вересня по сьогодні на базі дитячого табору «Супутник», що в с. Світязь Шацького району, відбуваються обласні туристські змагання серед працівників освіти. Від Любешівщини також представлена команда у складі семи осіб, серед яких - не лише вчителі фізичного виховання, але й географії та керівник гуртка (НВК Любешів, ЗОШ Березичі, Деревок, Мукошин), а також методист РМК. 
Програма заходу передбачала участь у командних змаганнях із пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод»; зі спортивного орієнтування; комбінованих змаганнях із велосипедного та водного туризму; в конкурсах кашоварів, туристської самодіяльності й краєзнавчої вікторини. Перші два дні завершувалися вечорами відпочинку, а сьогодні відбудеться урочисте закриття змагань із нагородженням переможців та призерів серед команд та учасників від організаторів – управління освіти, науки та молоді ОДА, обласної організації профспілки працівників освіти і науки й Центру туризму, спорту та екскурсій. 
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання