липня

23

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Під кінець серпня працівники відділу екологічної освіти та рекреації спільно з науковим відділом НПП «Прип’ять-Стохід» провели огляд та аналіз території с. Сваловичі з метою оптимізації екологічної стежки «Забутими стежками Полісся». 
Стежка функціонує з 2012 року. Відповідно, інформаційні стенди, встановлені на маршруті, через вплив сонця, дощу, снігу та часу мають уже не найкращий вигляд. Було також вирішено оптимізувати лінію маршруту та інформаційні зупинки. Оглянули сфагнове болото, яке знаходиться неподалік оглядової вежі, та вирішили зробити екскурсійну зупинку на цьому об’єкті. «Хутір ворожки», котрий залишився після зйомок фільму «Пофарбоване пташеня», не включатиметься в маршрут, але тут буде встановлений вказівник або інформаційний стенд. Також доречно виділити коротший та довший варіанти маршруту.
Прес-служба НПП «Прип’ять-Стохід».

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання