липня

23

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Наразі в кулуарах активно обговорюється непоодинокі випадки загибелі свиней та кролів. А ще, зважаючи на те, що в сусідньому Камінь-Каширському районі виявлена африканська чума свиней, люди надто стривожені. 
Головний лікар районної лікарні ветеринарної медицини Петро Корх повідомив, що наразі ситуація на Любешівщині щодо африканської чуми свиней благополучна. Однак є випадки підозри захворюваності свиней на тешену та пастерельоз. Тому Петро Олексійович наголошує, що господарям необхідно проводити дегельмінтизацію тварин (лікування і профілактику від глистів) та періодично дезінфекцію приміщень, зокрема травити мух і гризунів. А ще варто робити щеплення тварин, яке, до речі, є платне. «Наразі в наявності маємо хорошу вакцину для кролів. А зазвичай людям необхідно замовляти вакцину, оскільки мати її у наявності нам зовсім невигідно», - повідомив головний лікар ветлікарні. 
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання