вересня

23

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Невдовзі має відбутися підписання міжнародного договору в плані реалізації проекту «Транскордонні водні інспектори: на шляху до спільного моніторингу і використання водних ресурсів басейну річки Прип’ять» за програмою територіального співробітництва східного партнерства Білорусь-Україна. З цього приводу минулого тижня в м. Пінськ відбулася зустріч партнерів обох країн. 
Від Любешівщини на цю програму подавалося чотири проекти: три з них – від НПП «Прип’ять-Стохід» у партнерстві з іншими природоохоронними установами Білорусі, та один – у партнерстві з відділом освіти Любешівської РДА та ЛРГЕО «Світ навколо нас». Саме останній пройшов усі етапи відбору, тобто виграв. У рамках проекту передбачається облаштування одного рекреаційного пункту на території Деревківської школи, створення шкільних екологічних клубів на базі 8-10 шкіл, які будуть забезпечені необхідними матеріалами (реактивами, обладнанням та ін.) для оцінки якості води в природних водоймах нашого району. Проводитимуться тренінги та навчання учасників згаданих клубів, зустрічі з юними партнерами з Пінщини (уроки, конкурси, фестивалі, табори). Реалізація цього проекту надасть можливість місцевим громадам досліджувати та контролювати стан якості води природних водойм своєї місцевості і, звичайно, налагодити тісну співпрацю з однодумцями із сусідньої держави.  
Віталій Веремчук, начальник відділу екологічної освіти та рекреації НПП «Прип’ять-Стохід”.

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування